Společnost KAYO je výrobcem vysoce kvalitních terénních motocyklů a juniorských čtyřkolek. Tuto obchodně-výrobní společnost založil pan Jigang Daiem, který předtím, pracoval 10 let ve společnosti HONDA, kde získal nebývalé zkušenosti.

Hodnota KAYO:
 

"Jsme odpovědným výrobcem, který se zaměřuje na vysoce kvalitní terénní motocykly a čtyřkolky s malým a středním dojezdem. Díky nejlepšímu dokončení spolehlivé kvality a rozumné ceny může společnost KAYO získat vynikající konkurenční výhodu na trhu."

Manažer: Kraft Jiří

Telefon: +420 733 620 319

www.kayo.cz 

 

Tváří motocyklové divize Kayo v ČR je vícemistr světa a světově známý profesionální závodník Freestyle motokrosu FILIP PODMOL, který je s motocykly Kayo velice spokojený.

FILIP PODMOL A KAYO

FILIP PODMOL (vpravo) se zástupcem společnosti Jiřím Kraftem (manažer motocyklové divize KAYO).

FILIP PODMOL: "Do spolupráce s KAYOmoto jsem šel z prostých důvodů. Jakožto jedna z ikon českého motorsportu často dostávám dotazy od známých či fanoušků, co je dobrá motorka na začátek. Ve většině případů se lidem nechce dávat velké peníze za motorku. V tom se tu objevilo KAYOmoto a já viděl přiležitost, jak těmto lidem pomoci."

"Mám tu možnost endurové motorky už nějakou dobu testovat a jezdí se mi na nich opravdu skvěle. Myslím si, že pro začátečníky, či hobby jezdce, je to ta nejlepší možná volba, jak začít svou kariéru."