DFK Cab, s.r.o.

Česká Společnost DFK Cab, s.r.o. se specializuje na výrobu kabin pro vysokozdvižné vozíky i pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje širokého spektra značek a modelů.

Díky stabilní kvalitě a konstrukčnímu řešení (chráněné průmyslovým vzorem) vyrábí kabiny, které se postupně pro řadu značek z původní alternativy staly součástí jejich originálního příslušenství.

Přídavné kabiny DFK spojuje odolnost jejich provedení, použití kvalitních materiálů, chytré konstrukční řešení a vysoké užitné vlastnosti v dobrých cenových relacích.

Zákazník má možnost objednat si celou kompletní vytápěnou kabinu ve zvoleném materiálovém a technickém provedení, polokabinu, či jen některou její část, a výrobek si nechat dopravit na místo určení v přepravním boxu s přehledným návodem pro montáž. Zajistit lze i profesionální montáž mechaniky výrobce nebo distributora. 

Firma DFK disponuje potřebným výrobním a logistickým zázemím, vlastním vývojem a především stabilním pracovním týmem více jak 150 zaměstnanců, kteří vytvářejí zázemí pro spolehlivou kvalitu kabin DFK.

Kabiny DFK se vyrábí pro čtyřkolky, sportovní a pracovní stroje i pro vysokozdvižné a manipulační vozíky značek CFMOTO, Arctic Cat, Can-am, Caterpillar, Clark, Cushman, Heli, Hisun, Honda, Hyster, Hyudai, John Deer, Jungheinrich, Kawasaki, Kioti, Mitsubishi, Polaris, Nissan, Toyota, Yale, Yamaha a další…