Socialní sítě
Navigace o firmě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Profesionální pracovní čtyřkolky - servisní informace.

Servisní informace

Journeyman - profesionální pracovní čtyřkolky

Dobrá pověst se buduje dlouho! Naši firmu jsme založili již v roce 1991 pod původním názvem "Moto ORIOLI". Obchodní strategii firmy jsme zaměřili na prodej a kvalitní servis námi nabízených produktů. Již od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech a na tento fakt jsme patřičně hrdí. První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998.

Záruka čtyřkolek JourneyMan


Každá prodaná čtyřkolka JourneyMan požívá záruky platné na území ČR a SR. Ať jste kdekoliv, vždy se můžete spolehnout, že je vám nablízku někdo ze široké servisní sítě JourneyMan. Ať se rozhodnete využít servisní ošetření vaší čtykolky přímo u našich firemních techniků specializovaných na čtyřkolky, nebo v síti našich autorizovaných prodejců, kteří zajišťují regionální servis, vždy můžete mít jistotu rychlého a profesionálního vyřešení problému Vaší čtyřkolky.

Náhradní díly můžete zakoupit v prodejně Journeyman, v široké síti prodejců a také v eshopu Journeyman.

Zodpovědnost za kvalitu a rychlost servisních zásahů pro čtyřkolky Journeyman


Za kvalitu a rychlost servisních zásahů v centrále JourneyMan plně zodpovídá ten nejlepší z nejlepších - vedoucí české servisní sítě, pan Jiří Císař. Jeho dlouholeté zkušenosti z motocyklového sportu se již více jak 15 let bohatě zúročují při řešení servisních záležitostí a neexistuje naprosto žádný technický problém, se kterým by si neporadil. Pan Císař, mezi motoristickými příznivci přezdívaný "Car", je mnohonásobný český a světový šampión v Enduro soutěžích a je také poslední a stále nepřekonaný český vítěz Světové trofeje v Šestidenní ISDE.

Pro kontanktní informace pokračujte na stránku kontaktů.

Čtyřkolky Journeyman dobrá záruka kvality a rychlá podpora servisní sítě.