Socialní sítě
Navigace o firmě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Vše o firmě Journeyman

O nás

Journeyman a CF Moto - profesionální pracovní čtyřkolky.

Naši firmu jsme založili již v roce 1991 a od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech. První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. Později se firma stále vyvíjela a stala se předním dovozcem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek, mezi které mj. patří čtyřkolky z továrny CF Moto, v ČR a SR známé pod názvem Gladiator. Továrna CF Moto je dnes jednou z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě. Journeyman je dnes již několik let jasným lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV.

Trocha historie…

Journeyman a CF Moto - profesionální pracovní čtyřkolky. Naši firmu jsme založili již v roce 1991 pod původním názvem "Moto ORIOLI". Obchodní strategii firmy jsme zaměřili na prodej a kvalitní servis námi nabízených produktů. Již od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech a na tento fakt jsme patřičně hrdí.

První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. V následujících letech se firma stále vyvíjela a stala se předním distributorem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek.

Přelomovým rokem historii firmy se ovšem stal rok 2006, kdy jsme zvítězili v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky jsme téměř ihned zařadili mezi nejprodávanější na českém trhu. Dnes jedna z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě, zaměřená na výrobu kvalitních a robustních ATV, UTV, SSV, dále pak motocyklů, skútrů či jachet, byla založena v roce 1989 a v současné době zaměstnává více než 1500 lidí.

Originalitu a kvalitu produktů CF Moto zajišťuje tým 200 odborníků z vyvojového a výzkumného centra. Hlavní továrna i centrála se nachází v průmyslové zóně moderního města Hangzhou, přibližně 150km od Šanghaje. Většina produktů se testuje a ladí v Americe a v Evropě (mimo jiné i v ČR), takže výsledné výrobky jsou připravené přímo na míru požadavků distributorů. Velmi dobře funguje nejen obchodní spolupráce, ale i technická podpora a inovace, v čemž se po mnoho let aktivně angažujeme. Jako oficiální zástupci CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku čtyřkolky CFMOTO distribuujeme pod jménem CF Moto Gladiator.

Tato modelová řada je dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější užitkovou čtyřkolkou v České i Slovenské republice, zejména modely Gladiator X8 a Gladiator X450 jsou nejprodávanějšími čtyřkolkami vůbec!

Naše firma Journeyman je díky kvalitě a oblíbenosti strojů Gladiator dlouholetým lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV!

I díky těmto úspěchům patří firma Journeyman mezi TOP 10 světových importérů a tento fakt je pravidelně náležitě oceněňován na výročních setkáních světových distributorů CF Moto v mateřské továrně v Hanghzhou a v italském Miláně na výstavách EICMA.

Rok 2017 potvrdil úspěchy všech modelů ATV a UTV a navíc byl doplněn o další modely velúspěšné generace “X”.

Rok 2018 bude ve znamení dalších zásadních změn. Hned zkraje roku se zákazníci dočkají avizovaných a netrpělivě očekávaných modelů ATV Gladiator X850 a SSV Gladiator Z1000. Později pak přijde Gladiator X1000, asi nejočekávanější 4kolka posledních let a budoucí vlajková loď CF MOTO. Vzhledem k vynikajícím parametrům dvojčete X850 je rozhodně se na co těšit. Ovládání, ergonomie a extrémní výkon - to vše nový “litr” splňuje a dá se celkem snadno uhádnout, s jakou pompou vstoupí na trhy, kde již mnoho let CF moto hraje absolutní prim.

I v UTV kategorii přijde zásadní novinka - CF Moto představilo zcela nové UTV 1000, se shodným motorem z modelu X1000. Velké UTV pro 3 osoby s obří palivovou nádrží, velkou sklopnou korbou a parádní tažnou silou. Navíc v designu, za který by se nemusela stydět ani lecjaká stylová “buggy”. 

V nabídce největšího dovozce čtyřkolek do ČR a SR samozřejmě dále zůstanou modely CF Moto Gladiator X8, X550, X520 a X450 (nejprodávanější 4kolka vůbec!), z UTV a SSV pak modely UTV 550, 830 či Z8. 

Úspěchy nejsou vedeny jen na poli obchodním, za vše může promluvit dnes již legendární pracovní čtyřkolka Gladiator 510RX, jež se nesmazatelně vryla do paměti všech příznivců čtyřkolek svými fenomenálními výkony v extrémních závodech, kde porazila naprosto všechny konkurenční značky bez ohledu na výkonnostní a objemovou třídu a toto vše korunovala absolutním vítězstvím v nejtěžší kategorii Mistr Quad TR 4x4 v seriálu Offroad Maraton 2009. Svou jedinečnost ukázal nezničitelný Gladiator znovu v roce 2012, kdy na tom samém stroji, který vyhrál v roce 2009 Offroad Marathon, byly vybojovány další fantastické výsledky v prvním mistrovství ČR v trialu (2. a 3. místo). Svou výdrž a schopnosti potvrdil následně v roce 2013 v druhém ročníku dokonce 1. a 2. místem v kategorii do 500 ccm a 2. místem napříč všemi kategoriemi!

Journeyman a CF Motodlouholeté spojení založené na kvalitní spolupráci. Dobrá pověst se buduje dlouho!