Socialní sítě
Navigace o firmě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Vše o firmě Journeyman

O nás

Journeyman a CF Moto - profesionální pracovní čtyřkolky.

Naši firmu jsme založili již v roce 1991 a od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech. První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. Později se firma stále vyvíjela a stala se předním dovozcem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek, mezi které mj. patří čtyřkolky z továrny CF Moto, v ČR a SR známé pod názvem Gladiator. Továrna CF Moto je dnes jednou z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě. Journeyman je dnes již několik let jasným lídrem na trhu v oblasti pracovních ATV.

Trocha historie…

Journeyman a CF Moto - profesionální pracovní čtyřkolky. Naši firmu jsme založili již v roce 1991 pod původním názvem "Moto ORIOLI". Obchodní strategii firmy jsme zaměřili na prodej a kvalitní servis námi nabízených produktů. Již od samého počátku existence jsme česká firma vybudovaná na poctivých základech a na tento fakt jsme patřičně hrdí.

První zkušenosti se čtyřkolkami jsme sbírali již v roce 1998. V následujících letech se firma stále vyvíjela a stala se předním distributorem kvalitních a cenově dostupných pracovních čtyřkolek.

Přelomovým rokem historii firmy se ovšem stal rok 2006, kdy jsme zvítězili v tendru na zastoupení společnosti CFMOTO, jejíž čtyřkolky jsme téměř ihned zařadili mezi nejprodávanější na českém trhu. Dnes jedna z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších firem v oboru ATV na světě, zaměřená na výrobu kvalitních a robustních ATV, UTV, SSV, dále pak motocyklů, skútrů či jachet, byla založena v roce 1989 a v současné době zaměstnává více než 1500 lidí.

Originalitu a kvalitu produktů CF Moto zajišťuje tým 200 odborníků z vyvojového a výzkumného centra. Hlavní továrna i centrála se nachází v průmyslové zóně moderního města Hangzhou, přibližně 150km od Šanghaje. Většina produktů se testuje a ladí v Americe a v Evropě (mimo jiné i v ČR), takže výsledné výrobky jsou připravené přímo na míru požadavků distributorů. Velmi dobře funguje nejen obchodní spolupráce, ale i technická podpora a inovace, v čemž se po mnoho let aktivně angažujeme. Jako oficiální zástupci CFMOTO pro Českou a Slovenskou republiku čtyřkolky CFMOTO distribuujeme pod jménem CF Moto Gladiator.

Tato modelová řada je dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější užitkovou čtyřkolkou v České i Slovenské republice.

 

 I díky těmto úspěchům patří firma Journeyman mezi TOP světové importéry a tento fakt byl náležitě oceněnen na setkání světových distributorů v roce 2012, kdy Journeymanu patřilo 3. místo!

Rok 2013 pouze potvrdil úspěchy modelů ATV a navíc byl doplněn o nové řady UTV a SSV, jmenovitě modely Gladiator Z6 EFI EX, UTV 830 EFI a Z8 EFI!

Úspěchy nejsou vedeny jen na poli obchodním, za vše může promluvit pracovní čtyřkolka Gladiator 510RX, jež se nesmazatelně vryla do paměti všech příznivců čtyřkolek svými fenomenálními výkony v extrémních závodech, kde porazila naprosto všechny konkurenční značky bez ohledu na výkonnostní a objemovou třídu a toto vše korunovala absolutním vítězstvím v nejtěžší kategorii Mistr Quad TR 4x4 v seriálu Offroad Maraton 2009. Svou jedinečnost ukázal nezničitelný Gladiator znovu v roce 2012, kdy na tom samém stroji, který vyhrál v roce 2009 Offroad Marathon, byly vybojovány další fantastické výsledky v prvním mistrovství ČR v trialu (2. a 3. místo). Svou výdrž a schopnosti potvrdil následně v roce 2013 v druhém ročníku dokonce 1. a 2. místem v kategorii do 500 ccm a 2. místem napříč všemi kategoriemi!

Journeyman a CF Motodlouholeté spojení založené na kvalitní spolupráci. Dobrá pověst se buduje dlouho!