Socialní sítě
Navigace o firmě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Journeyman - 6. největší dovozce CF Moto na světě!

Journeyman opět dokázal, jak je významným partnerem jednoho z největších výrobců čtyřkolek na světě. Oficiální importér pro ČR a SR je znovu v TOP 10 světových importů, konkrétně na skvělém 6. místě! 

Tento úspěch je v kontextu s dalšími zeměmi opravdu nebývalý, v pořadí jsme za sebou nechali takové velmoci, jako Kanadu, Francii, Velkou Británii, Španělsko a mnoho dalších.

Pro úplnou představu - celkové pořadí TOP 10 ukazuje ještě více velký úspěch, na kterém se samozřejmě výraznou měrou podílí zákazníci a dlouhodobí obchodní partneři velké dealerské sítě Journeyman:

1. CF Moto USA, 2. ATV Sweden (Švédsko, Finsko, Norsko, Polsko), 3. KSR Group (SRN, Rakousko), 4. Rusko, 5. MOJO Austrálie, 6. Journeyman CZ (CZ, SR), 7. CMI Kanada, 8. GD Francie, 9. Quadzilla V. Británie, 10. Authentic Rumunsko

Journeyman patří do absolutní importérské špičky, je jedním z nejstarších obchodních partnerů CF Moto a samotná továrna si samozřejmě podobných partnerství váží. Svou důvěru projevuje mj. pravidelným dodáváním předprodukčních modelů na off-road testy (naposledy např. modely X1000 a Z1000) či významnou podporou při budování speciálních CF Moto brand shopů.

Journeyman & CF Moto - dobrá pověst se buduje dlouho!