Navigace krajů ČR
Socialní sítě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Detail prodejce: G4R s.r.o.

Sídlo prodejny

Adresa

Husova třída 42, 370 05 České Budějovice

Kontaktní osoba:

Bc. Gereg Miroslav

Telefon

+420 605 442 422

Fax

Neuvedeno

www

www.g4r.cz

Email

info@g4r.cz

zpátky na přehled kraje


Vážení zákaznící, je nám velkou ctí představit v naší síti prodejců Journeyman firmu G4R s.r.o., která jasně ukazuje, jakým způsobem se má vést špičkový obchod a servis se čtyřkolkami a se vším, co k tomu patří. 

Firma G4R Vám kromě již výše uvedeného nabízí zcela nadstandardní individuální přístup, ať se jedná o full time servis, tréninkové jízdy, vyjížďky pod odborným dozorem, eventy nebo nakonec i půjčení 4kolek. V G4R naleznete prostě vše, co byste asi chtěli u každého prodejce.

Vysoce kvalifikovaný personál Vám kdykoliv doporučí nejvhodnější stroj a vždy Vám dobře poradí

 

V nabídce firmy G4R najdete kompletní nabídku užitkových, sportovních, UTV, side-by-side strojů, ale i dětských čtyřkolek Journeyman, které využijete jak pro adrenalinovou zábavu, tak vám budou samozřejmě i dobrým pomocníkem při práci.

V sortimentu také nechybí potřeby pro jezdce jako jsou helmy, brýle, chrániče, oblečení, boty, ale i outdoorové navigace či sportovní kamery a další doplňky.

Pro své zákazníky je firma G4R stabilním a korektním partnerem, který dle vašich potřeb vám navrhne nejlepší řešení a doporučí vám nejvhodnější stroj včetně příslušenství pro uspokojení vašich potřeb a očekávání.

Kde jinde vám poradí lépe, než tam, kde na nabízených strojích aktivně jezdí sami…

Služby a nabídka prodejce:

CFMOTO Gladiator ATV/UTV/SSV
CFMOTO Motocykly NK/GT/MT
CFMOTO SHOP
ATV/QUAD
UTV/SSV
ECOOTER
KAYO
Zkušební stroje k dispozici
Fotografie prodejny.