Navigace krajů ČR
Socialní sítě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Detail prodejce: Čtyřkolky Plzeň - CFMoto Centrum

Sídlo prodejny

Adresa

Na Roudné 9, 301 00 Plzeň

Kontaktní osoba:

p. Čížek

Telefon

602452799, 377223388

Fax

Neuvedeno

www

www.ctyrkolky-plzen.cz

Email

info@ctyrkolky-plzen.cz

zpátky na přehled kraje


Dovolujeme si vám představit prodejnu ČTYŘKOLKY PLZEŇ nesoucí zároveň přívlastek CFMOTO CENTRUM. Tato prodejna je specializovaná na stroje dovozce Journeyman CZ, především značku CFMOTO známou rovněž u nás pod názvem GLADIATOR. Proto zde naleznete a získáte nejaktuálnější informace tohoto výrobce, který je zároveň nejprodávanější značkou čtyřkolek v ČR a střední Evropě.

V této prodejně tak naleznete vedle čtyřkolek a široké škály doplňků právě pro značku CFMOTO i motocykly a skútry tohoto výrobce. Troufáme si říct, že i servisní zázemí disponuje informacemi i zkušenostmi přímo od dovozce a výrobce. Součástí prodejny je vedle běžného servisu i rychlo-servis pro drobné úkony a montáž příslušenství.

Zákazník si zde může vybranou čtyřkolku vyzkoušet, nebo i dohodnout variantu krátkodobého nebo dlouhodobého zapůjčení na dobu rozhodování, který z modelů bude nejvíce vyhovovat jeho potřebám. Je také možnost zúčastnit se jednodenních nebo víkendových předváděcích akcí, když třeba vlastníkem podobného stroje ještě nejste. Takováto možnost se nabízí i pro dětské uživatele.   

Specialitou ČTYŘKOLEK PLZEŇ je stále dostupný sortiment originálních doplňků, které jsou zde nabízeny nejen uživatelům, ale jsou odsud distribuovány i dalším evropským dovozcům CFMOTO.

Pondělí je zde zavřeno, ale to jen proto, abychom rozvezli objednané stroje zákazníkům, nebo u vás vyzvedli vaši čtyřkolku pro potřeby servisních úkonů případně montáže doplňků. Prodejna je otevřena i v sobotu, kdy navíc v klidu můžete připravené stroje vyzkoušet.  

Služby a nabídka prodejce:

CFMOTO Gladiator ATV/UTV/SSV
CFMOTO SHOP
ATV/QUAD
UTV/SSV
ECOOTER
KAYO
Zkušební stroje k dispozici
Fotografie prodejny.