Navigace krajů ČR
Socialní sítě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Detail prodejce: Ráj Čtyřkolek s.r.o.

Sídlo prodejny

Adresa

Tyršovo náměstí 107, 277 32 Byšice

Kontaktní osoba:

Miroslav Mazanec ml.

Telefon

724809483

Fax

Neuvedeno

www

www.rajctyrkolek.cz

Email

Neuvedeno

zpátky na přehled kraje


Navštivte pobočku jednoho z největších a nejdéle fungujícících prodejců čtyřkolek v ČR. V Ráji čtyřkolek se Vám bude věnovat zcela profesionální tým čtyřkolkářů, kteří opravdu vědí, jak dělat svou práci. V nabídce Ráje čtyřkolek naleznete zcela kompletní sortiment profesionálních pracovních čtyřkolek Journeyman a příslušenství značek Kolpin, Cycle Country, SHAD, Frontland a mnoha dalších.

Takto oficiální otevření pobočky komentují přímo majitelé Ráje ;):

Dovolujeme si, Vám představit další nově otevřenou prodejnu-pobočku společnosti Ráj Čtyřkolek s.r.o. Adresa nově otevřené pobočky je Tyršovo náměstí 107, Byšice 277 32.

Vzhledem k dlouholeté zkušenosti, a velkému zájmu o naše služby jsme se rozhodli rozšířit síť o další pobočku. V Byšicích u Prahy, můžete také očekávat profesionální personál, včetně kvalitní servisu. V blízké době se můžete těšit rozšířenému sortimentu příslušenství, a služeb dalších včetně zážitkových akcích.

Děkujeme za Vaší důvěru.

 

Domovská prodejna Ráje čtyřkolek v Brunce jako velmi nadstandardní bonus nabízí pestrou škálu předváděcích strojů Journeyman, po centrále JM největší v ČR a SR!

Služby a nabídka prodejce:

CFMOTO Gladiator ATV/UTV/SSV
CFMOTO SHOP
ATV/QUAD
UTV/SSV
KAYO
Zkušební stroje k dispozici
Fotografie prodejny.