Socialní sítě
Navigace o firmě
Odkazy a kontakty
Email

info@journeyman.cz

Telefon

+420 605 22 84 84

Journeyman - znovu 6. největší dovozce CF Moto na světě!

Journeyman opět dokázal, jak je významným partnerem jednoho z největších výrobců čtyřkolek a motocyklů na světě. Oficiální importér čtyřkolek a motorek CF MOTO pro ČR a SR je znovu v TOP 10 světových importů, v neskutečné světové konkurenci obhájil fantastické 6. místo! 

Tento úspěch je, podobně jako loni, v kontextu s dalšími zeměmi opravdu nebývalý, v pořadí jsme za sebou nechali takové velmoci, jako Austrálii, Francii, Velkou Británii, Španělsko a mnoho dalších.

Pro úplnou představu - celkové pořadí TOP 10 ukazuje ještě více velký úspěch, na kterém se samozřejmě výraznou měrou podílí zákazníci a dlouhodobí obchodní partneři velké česko-slovenské dealerské sítě Journeyman:

1. CF Moto USA, 2. ATV Sweden (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Polsko), 3. KSR Group (SRN, Rakousko, Švýcarsko), 4. AWM Trade Rusko, 5. CMI Kanada, 6. Journeyman CZ (CZ, SR), 7. MOJO Austrálie, 8. GD Francie, 9.Authentic Spirit Rumunsko, 10. UĞUR MOTORLU Turecko

Journeyman dlouhodobě patří do absolutní importérské špičky, je jedním z nejstarších obchodních partnerů CF Moto a samotná továrna si samozřejmě podobných partnerství váží. Svou důvěru projevuje mj. pravidelným dodáváním předprodukčních modelů na off-road testy (naposledy např. modely X1000 a X650) či významnou podporou při budování speciálních CF Moto brand shopů.

Journeyman & CF Moto - dobrá pověst se buduje dlouho. Děkujeme za důvěru!