Journeyman Novinka

Journeyman - znovu 6. největší dovozce CFMOTO na světě!

26. 11. 2018

Journeyman CZ opět dokázal, jak je významným partnerem jednoho z největších výrobců čtyřkolek a motocyklů na světě. Oficiální importér čtyřkolek a motorek CFMOTO pro ČR a SR je znovu v TOP 10 světových importů, v neskutečné světové konkurenci obhájil fantastické 6. místo! 

Tento úspěch je, podobně jako loni, v kontextu s dalšími zeměmi opravdu nebývalý, v pořadí jsme za sebou nechali takové velmoci, jako Austrálii, Francii, Velkou Británii, Španělsko a mnoho dalších. Mnoho let po sobě navíc patříme do TOP 3 v kategorii "market share", tedy podíl na trhu. CFMOTO má v ČR a SR stále vzrůstající tendenci, více jak 50% všech prodaných čtykolek jsou stroje CFMOTO Gladiator!

Pro úplnou představu - celkové pořadí TOP 10 ukazuje ještě více velký úspěch, na kterém se samozřejmě výraznou měrou podílí zákazníci a dlouhodobí obchodní partneři velké česko-slovenské dealerské sítě Journeyman:

1. CFMOTO USA, 2. ATV Sweden (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Polsko), 3. KSR Group (SRN, Rakousko, Švýcarsko), 4. AWM Trade Rusko, 5. CMI Kanada, 6. Journeyman CZ (CZ, SR), 7. MOJO Austrálie, 8. GD Francie, 9.Authentic Spirit Rumunsko, 10. UĞUR MOTORLU Turecko

Journeyman dlouhodobě patří do absolutní importérské špičky, je jedním z nejstarších obchodních partnerů CFMOTO a samotná továrna si samozřejmě podobných partnerství váží. Svou důvěru projevuje mj. pravidelným dodáváním předprodukčních modelů na off-road testy (naposledy např. modely X1000 a X650) či významnou podporou při budování speciálních CFMOTO brand shopů.

Journeyman & CFMOTO - dobrá pověst se buduje dlouho. Děkujeme za důvěru!

Zpět