Journeyman Novinka

CFMOTO Gladiator X1000 na pásech CAMSO s kabinou českého výrobce DFK

28. 1. 2021

Kabina na ATV tak často zůstává "nepochopena". Je to v podstatě striktně pracovní doplněk, který sice nevyhraje "design cenu roku", ale je to neskutečně praktické, a obzvlášť v zimě, nevídaně pohodlné příslušenství.

Kabiny DFK natolik rozvířily diskuze, že se zásadně zvedla i poptávka, a i proto náš seriál o praktičnosti těchto nástaveb vypouštíme až v roce 2021. Výrobní kapacity totiž po prvních představeních lehce nestíhaly...

Díky této situaci tak dnes představujeme v našem  "Journeyman motoonline" vlastně původně plánované poslední video ze seriálu CFMOTO Gladiator X1000 + ATV DFK kabina - praktické použití v těžkých zimních podmínkách na pásech CAMSO.

Další videa, na kolech, budou brzy následovat.

V průběhu půlročního používání nejprodávanější čtyřkolky na trhu - CFMOTO Gladiatora X1000 s kabinou DFK se mnohokrát ukázalo, že kabina z hlediska pracovního využití je naprosto dokonalý společník, který zajistí speciálně opravdu v hnusném počasí komfort v podobě komplexního tepla (teplo od motoru, vyhřívané gripy), sucha a nijak neomezuje terénní vlastnosti stroje. Jediným mínusem se ukazuje větší hluk, když jsou zavřené dveře. Dokonale funguje vyhřívané přední okno, stěrač i ostřikovač.

Komunální služby, horské chalupy, správci zimních areálů, farmáři, myslivci, rybáři, bezpečnostní agentury, záchránáři...ti všichni určitě takového pomocníka dostatečně prověří a využijí. A co v létě? Kabinu sundáte a máte běžnou čtyřkolku pro veškeré použití.

Kabiny DFK jsou (budou) dostupné v celé prodejní síti Journeyman v ČR a SR a na eshopu Journeyman

Zpět